690 923 080

Zadzwoń

07:00-17:00

Pon. - Sob.

Bezpłatna

Wycena

We speak

English

Eco

R32

Serwis klimatyzacji w mieście Dąbrowa Górnicza. Firma treeSUN oferuje sprzedaż i profesjonalny montaż klimatyzacji do domu, mieszkania czy biura. Świadczymy usługi serwisowe – gwarancyjne i pogwarancyjne.

Regularnie przeprowadzony serwis klimatyzacji, to obowiązek każdej osoby będącej właścicielem urządzeń, zaliczanych do tej kategorii. W trakcie okresowych przeglądów system klimatyzacji  jest oczyszczany i poddawany rutynowej kontroli.

Okresowy serwis klimatyzacji jest konieczny w przypadku posiadania tego typu urządzeń. W trakcie przeglądu wybranego modelu klimatyzatora,serwisant ocenia czy urządzenie to nadaje się do dalszego użytkowania. W przypadku pozytywnego przejścia kontroli, należy zadbać o wymianę filtra kabinowego i oczyszczenie układu. Oprócz tego kontrola układu klimatyzacji polega na sprawdzeniu ciśnienia, jakie panuje w danym układzie. Profesjonalnie przeprowadzone odgrzybianie, eliminuje natomiast nagromadzony wewnątrz czynnik roboczy,zassane z powietrza zanieczyszczenia w postaci pyłków, alergenów, bakterii, grzybów i innych chorobotwórczych organizmów. Działamy na terenie Dąbrowy Górniczej i okolic. Zapraszamy. Szeroki wybór klimatyzatorów w atrakcyjnych cenach.

Jeżeli jesteś zainteresowany klimatyzacją w domu, mieszkaniu lub biurze zapraszamy do kontaktu. Oferujemy sprzedaż i montaż klimatyzatorów:

Tel. 690 923 080

mail: biuro.treesun@gmail.com

Klimatyzacja Dąbrowa Górnicza
Klimatyzacja Dąbrowa Górnicza treeSUN.pl
0
    0
    Twoje zakupy
    Koszyk jest pustyWróć do sklepu

    Napisz do nas!