690 923 080

Zadzwoń

07:00-17:00

Pon. - Sob.

Bezpłatna

Wycena

We speak

English

Eco

R32

Klimatyzacja Zawoja

Montaż klimatyzacji w miejscowości Zawoja. Klient twardo nalegał na montaż jednostki typu multisplit. Jednak po oględzinach zdecydowaliśmy się zamontować dwie jednostki typu Split. Zależało nam aby szerokość jednostki wewnętrznej nie przekraczała 260 mm. Zostały zamontowane dwie niezależne jednostki Bora od firmy Gree. Bora to kompaktowy model dobrze wygląda w każdym wnętrzu, a obsługa jest banalnie Prosta. Urządzenie charakteryzuje się skuteczną i niezawodna pracą posiada, wbudowany jonizator plazmowy, funkcje gorącego startu oraz funkcje Turbo, a to wszystko poprawia komfort użytkowania.
Klimatyzacja była montowana w całoroczny drewnianym domku w dwóch sypialniach w których powierzchnia nie przekraczała 20 m. Instalacja freonowa była dłuższa niż 5 m w związku z czym musieliśmy dobić odpowiednią ilość czynnika chłodniczego. Jednostki zewnętrzne klimatyzatora zostały zamontowane na betonowych bloczkach aby w żaden sposób nie przechodził rezonans z jednostki na ściany domu (musimy pamiętać że ściany wykonane są z drewna).

Obsługa sterownika sterowania jest prosta i przyjemna. Przycisk on off włącza i wyłącza urządzenie. Przycisk Fan służy do ustawiania prędkości wentylatora. Możemy ustawiać temperaturę ale trzeba pamiętać że w trybie auto manualna zmiana temperatury nie jest możliwa. Przycisk Swing ustawia kąt nawiewu dół i góra. Wybierając przycisk Sleep włączamy tryb nocny. Przycisk Turbo służy do szybkiego chłodzenia lub grzania (intensywny nawiew powietrza). Przycisk I Feel powoduje że pilot zdalnego sterowania wysyła sygnał do urządzenia od danej temperaturze otoczenia – czujnik temperatury jest wbudowany w pilocie. Klimatyzator automatycznie ustawi temperaturę analizując otoczenie. Pozostałe funkcje zostały opisane w instrukcji klimatyzatora Bora Gree.

Jeżeli interesuje cię montaż klimatyzacji w domu, mieszkaniu, pensjonacie, hotelu, klimatyzacja do biura, kontenera, domku letniskowego, całorocznego, drewnianego, klimatyzacja do grzania to zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Sprzedaż klimatyzatorów wraz z instalacją tylko z treeSUN

Tel. 690 923 080

mail: biuro.treesun@gmail.com

Klimatyzacja pokojowa

Komentarze zamknięte.

Zamów klimatyzator z montażem:

Tel. 690 923 080

Producenci klimatyzatorów:
Klimatyzatory RotensoKlimatyzator Gree

Napisz do nas!