690 923 080

Zadzwoń

07:00-17:00

Pon. - Sob.

Bezpłatna

Wycena

We speak

English

Eco

R32

Montaż jednostki Roni o mocy 3,5kW w salonie fryzjerskim w mieście Mysłowice.

Profesjonalny montaż jednostek Roni o mocy 3,5 kW w salonie fryzjerskim to rozwiązanie polecane dla właścicieli prowadzących tego typu działalność gospodarczą. Ta niezwykle popularna jednostka w ofercie marki Rotenso, wyróżnia się kompaktową budową, filtrem elektrostatycznym i możliwością zainstalowania jej w trudno dostępnych miejscach.

Wiele salonów fryzjerskich decyduje się na montaż klimatyzacji. Wynika to przede wszystkim z potrzeby zapewnienia klientom odwiedzającym to miejsce, komfortowych warunków w czasie stylizowania ich fryzur. Ponadto wysokiej jakości klimatyzator pokojowy, wyposażony w filtr elektrostatyczny, jest w stanie wyeliminować duszące i drażniące zapachy lakierów, lotionów, preparatów kosmetycznych oraz innych produktów, przeznaczonych do pielęgnacji czy stylizacji włosów. Ma to znaczenie szczególnie, gdy salon fryzjerski odwiedzają osoby z alergią lub astmą. Klimatyzator pokojowy Roni o mocy 3,5 kW gwarantuje szeroki kąt nawiewu i automatyczne oczyszczanie. To produkt z funkcją snu, który pracując z pełną mocą, nie generuje dużego hałasu, co przekłada się na komfort przebywania w każdym pomieszczeniu, gdzie zamontowane jest to urządzenie. Montaż klimatyzacji Mysłowice to główna oferta naszej firmy. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. W naszym sklepie znajdziecie Państwo różnorodny wybór klimatyzatorów. Klimatyzatory do domu, mieszkania, salonu, pokoju, biura. Instalacja klimatyzacji Mysłowice i okolice z gwarancją nawet do 5 lat. Zapraszamy.

Jeżeli jesteś zainteresowany klimatyzacją w domu lub biurze zapraszamy do kontaktu. Oferujemy sprzedaż i montaż klimatyzatorów:

Tel. 690 923 080

mail: biuro.treesun@gmail.com

Klimatyzacja Mysłowice
Klimatyzacja Mysłowice treeSUN.pl

Napisz do nas!